CORPORATIVO /PERFIL DE LA EMPRESA

Asumimos la Responsabilidad para Un Futuro Sostenible. Hacemos una PRODUCCIÓN LIMPIA.

Producimos máquinas que utilizan la energía de manera eficiente. Utilizamos embalajes  reciclables de madera. Clasificamos nuestros residuos y los reciclamos en instalaciones autorizadas. Investigamos, aprendemos, educamos e implementamos para un Futuro Sostenible.

Özçelik Makina, daha iyi bir gelecek için doğayla dost, sürdürülebilir mimariye sahip, modern şehirlerin inşası için teknolojiler geliştirmektedir. Enerji verimli makinalarımız, Alüminyum ve PVC profillerin işlenmesinde yüksek hassasiyet, verimlilik ve kalite sunarak, daha az malzeme tüketimine ve doğal kaynakların korunmasına olanak sağlar.

1980 yılında Hasan ÖZÇELİK tarafından kurulan şirket, bugün Alüminyum ve PVC profil işleme alanında Dünyanın önde gelen makina üreticilerindendir. İstanbul’da 17.000 m² kapalı alana sahip olan Özçelik Üretim Üssü, Dökümhaneden-CNC İşlemeye, Talaşlı İmalattan-Pnömatik Üretimine, tüm üretim ve montaj hatlarına sahip, sektördeki TEK ENTEGRE tesistir. Özçelik Makina bu üretim gücünü, kaliteli üretim ve hızlı teslimat olarak, müşterilerinin avantajına sunmaktadır.